Widok na apartamentowce we Wrocławiu

Wrocław to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków deweloperskich w Polsce. Pragnący zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska mają możliwość wybrania spośród wielu inwestycji. Co istotne, oferta jest zróżnicowana – znajdziemy oferty zarówno dla singli, jak i dużych rodzin z dziećmi. Trudno stworzyć jeden ranking wrocławskich deweloperów, ponieważ może on być rozpatrywany w wielu kategoriach – ceny, metrażu czy lokalizacji. Poniżej przedstawiamy kilku najważniejszych graczy na deweloperskim rynku.

Top7 Wrocławskich deweloperów:

Ciekawe inwestycje w dobrych lokalizacjach proponuje spółka Vantage Development. Deweloper ten buduje osiedla w dobrych punktach komunikacyjnych, w pobliżu istniejących już inwestycji. Atutem jest także dość atrakcyjna oferta cenowa.

Najwięksi deweloperzy we Wrocławiu, zdając sobie sprawę z konkurencji, zapewniają komfort wyboru potencjalnym klientom. Przykładem jest firma Archicom, która posiada w budowie, bądź w sprzedaży wiele zróżnicowanych inwestycji. Wśród propozycji znajdują się także mieszkania odpowiadające potrzebom programu MdM.

We Wrocławiu prężnie działa także ogólnopolski deweloper, spółka Ronson. W ostatnim czasie zaprezentowany został ciekawy i oryginalny projekt – Mieszkania nad Odrą. Tak jak pozostali deweloperzy, również Ronson proponuje wykończenie mieszkania pod klucz.

Interesująco prezentuje się także oferta firmy Locus. Spółka ta proponuje mieszkania w przystępnych cenach, posiada także lokale na wynajem.

Kompleksową obsługę – zarówno w zakresie sprzedaży mieszkań, jak i doradztwa kredytowego – oferuje Dom Development. Popularnością i zainteresowaniem cieszy się osiedle Aura, jeden z najnowszych projektów tego dewelopera.

Na wrocławskim rynku mieszkaniowym istotną rolę odgrywa również szereg innych spółek, wśród nich: Inter-Es, Inkom, Arkop czy Milart.

Powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest dla nas najistotniejsze? Lokalizacja, cena czy może jeszcze inny czynnik? Zachęcamy do zapoznania się z indywidualną ofertą każdego z deweloperów, dokładna analiza pozwoli każdemu wybrać idealne mieszkanie.

READ  Ile kosztuje mieszkanie we Wrocławiu w 2023 roku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *