Nowoczesny apartamentowiec sky we Wrocławiu

Poszukiwanie mieszkania w większym mieście zawsze wymagają odpowiedniego przygotowania. Co oferują nam wrocławskie apartamenty?

  1. Osiedle Aura – To jedna z nowych bardzo dużych inwestycji we Wrocławiu. Osiedle aura powstało we Wrocławiu na ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego w oddaleniu 5,7 km od centrum.
  2. Angel River – To duża inwestycja, która jeszcze jest w trakcie budowy. Apartamenty dostępne w Angel River to ponad 114 mieszkań o powierzchni 35-90 m2.
  3. Apartamenty ul. Walońska 9-11 – To apartamenty, które są już oddane do użytku. Powierzchnia mieszkań to od 103 do 238 m3. Ceny to od 6 200 zł/m2.
  4. Apartamenty Wiśniwa – To apartamenty o dość dużym wyborze powierzchni mieszkań od 47 do 129 m2. Liczba mieszkań w budynku to 32.
  5. Apartamenty Innova – To apartamenty ulokowane na ul Jesionowe. W budynku znajdzie się 46 mieszkań o powierzchni 64-106 m2.

W rankingu największych inwestycji deweloperskich we Wrocławiu na 2016 znajdziemy także takie budynki jak Ogrody Hallera, Słoneczne Stabłowice, czy Punkt Piękna.

Wspominając o apartamentach we Wrocławiu nie można zapomnieć o Sky Tower. To wyjątkowy, bo najwyższy budynek w Polsce, w którym można kupić, jak i wynająć apartamenty. Do wyboru mamy apartamenty o metrażach 50-58, 69-72, 96-104, a także 117-227. Do dyspozycji mamy także piętra od 11 do 48! Nie da się ukryć, że im wyższe piętro, tym piękniejszy widok na całe miasto. Apartamenty w Sky Tower możemy także wynajmować na wyjątkowe chwile. W cenie 1600 zł spędzimy tutaj weekend w dwie osoby.

Dynamiczny wzrost liczby apartamentów we Wrocławiu

Wrocław to miasto, które niezwykle dynamicznie się rozwija. Największe apartamentowce we Wrocławiu także robią ogromne wrażenie. Nie da się ukryć, że marzeniem wielu byłoby zamieszkać na górnych piętrach Sky Tower z wyjątkowym widokiem na miasto. Takie marzenie możemy połowicznie spełnić wynajmując apartament w tym miejscu – chociażby na weekend. Na najbliższe lata we Wrocławiu zaplanowanych zostało wiele dużych inwestycji, dlatego apartamenty będą nie tylko większe, ale i robiące ogromne wrażenie. Począwszy od wyjątkowych lokalizacji, poprzez widok z okna.

We Wrocławiu wybór apartamentowców jest ogromny. Do luksusowych miejsc należą między innymi apartamenty na Starym Mieście, czy apartamenty, takie jak Atal Towers.

Inwestycji zaplanowanych na 2018 jest bardzo dużo, dlatego możemy się spodziewać, że w najbliższych latach pięknych i wyjątkowych apartamentowców we Wrocławiu będzie znacznie więcej. I dobrze, bo między innymi po takich wyjątkowych budynkach widać rozwój miasta – a to rozwija się błyskawicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *